Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 110.777
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.172
3  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 31.444
4  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.519
5  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.684
6  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.324
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.724
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.268
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.544
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.569
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.061
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 5.825
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.024
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.411
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.582
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.176
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.661
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.566
19  Malli Anita Bitri 10 5.295
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.733
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.783
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.254
23  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.230
24  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.525
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 6.906
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.319
27  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.740
28  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.242
29  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.578
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.428
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.527
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.473
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.072
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.182
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 5.922
36  Nata e fundit Artan Kola 10 7.650
37  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.461
38  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.162
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.565
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.496
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.502
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 5.945
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.591
44  The Best Aurela Gaēe 9 6.487
45  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.012
46  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.214
47  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 5.972
48  Hitet Avni Aliu 18 5.034
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.259
50  Live me Qumilat Berati 8 25.476
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.807
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.066
53  Live Bitonia 10 3.936
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.244
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.703
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 6.901
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.521
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.214
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 4.908
60  Live Bujar Uka 15 4.569
61  Hitet Cani Cani 13 8.437
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.745
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.407
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.715
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.129
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 5.872
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.795
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.812
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.515
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.518
71  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 4.896
72  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.775
73  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.740
74  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.714
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 6.917
76  Popullore Eli Fara 12 6.926
77  Pėrtej Eli Fara 7 5.665
78  Mė thotė zemra Eli Fara 9 6.965
79  Po tė pres Eli Fara 8 6.379
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.034
81  Bardh e Zi Elita 5 10 5.882
82  Elita 5 Elita 5 18 6.263
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.040
84  100% Eliza Hoxha 9 4.776
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.116
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.177
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.601
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.373
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.123
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.495
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.414
92  Pres... Ermira Babaliu 10 5.231
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.436
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.200
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.810
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.284
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.227
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.052
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.183
100  Live Fisnikėt 19 6.253
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.251
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.113
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.565
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.651
105  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.806
106  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.119
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.642
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 4.891
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.260
110  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.244
111  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.398
112  Liridona Gėzim Nika 16 6.686
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.632
114  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.008
115  Fol Shqip Gili 10 6.890
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.369
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.218
118  Studenti Gili 9 5.727
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.709
120  Hitet Gjurmėt 18 4.467
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.172
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.297
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.777
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.500
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 29.500
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.803
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.443
128  Live Hajro Ceka 12 4.759
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.027
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.180
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.032
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.146
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.202
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.517
135  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.225
136  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.124
137  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.036
138  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.318
139  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.495
140  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.017
141  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.322
142  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.268
143  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.802
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.459
145  Ilirėt Ilirėt 23 4.971
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 4.861
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.477
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.744
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.456
150  23....53 Irma Libohova 8 5.195
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.385
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 4.996
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.285
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.608
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.425
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.408
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.516
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.426
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 33.642
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.715
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.745
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 42.532
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.660
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.359
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.351
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.379
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.671
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.712
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.821
170  Don Juan Kledi 8 3.248
171  Dashnija Kledi 8 4.696
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.297
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 5.840
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.101
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.058
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.250
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.530
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.260
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.820
180  Popullore Laver Bariu 17 5.705
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 4.855
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 4.957
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.553
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.021
185  E si ta them Lori 10 6.127
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.614
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.648
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 3.938
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.177
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.276
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.684
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 4.959
193  Mitrovica Marigona 9 5.572
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.051
195  Ēka ka zemra Meda 8 48.492
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 2.928
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 39.542
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.441
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.031
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 4.880
201  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.715
202  Merita Halili Merita Halili 8 5.980
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.703
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.419
205  O Zot Meta 8 3.831
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.342
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.006
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 5.879
209  Minatori Minatori 18 5.993
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.440
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.348
212  Mister Mister 10 3.762
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.771
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.780
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.369
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.159
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.266
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.354
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.414
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.387
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.396
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.137
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.033
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.638
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.828
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.274
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.810
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 3.979
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.094
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.851
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 4.948
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 3.976
233  Nuk je ti Oda 14 4.567
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.109
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 5.990
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.601
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 5.932
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.711
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.494
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.421
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.168
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 69.301
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.483
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.354
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.185
246  As po, as jo Poni 8 7.625
247  Muzikė popullore Populli 18 6.588
248  Toka jonė Postmoderna 7 3.743
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.654
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.021
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.590
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.752
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.811
254  Dikur Redon Makashi 9 4.796
255  Fiki dritat Remi 16 3.652
256  M'ka marrė malli Remi 15 26.681
257  Dil prej gotės sime Remi 12 4.668
258  Live Remi & Corona 4 4.284
259  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.565
260  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.836
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.666
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.392
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.106
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.831
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.247
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 3.991
267  Ante Rovena Dilo 12 8.142
268  Paraja Rovena Stefa 10 4.780
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.850
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.481
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.242
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 4.914
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.686
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.014
275  Fest 98 RTSH 1998 14 5.914
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.492
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.172
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.687
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.171
280  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.817
281  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.267
282  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.671
283  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.406
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.295
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 5.896
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.201
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.837
288  Do vi Selami Kolonja 14 4.626
289  Hitet Selami Kolonja 14 6.139
290  Sot... Selami Kolonja 12 3.925
291  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.602
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.375
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.137
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.342
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.139
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.024
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.841
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 7.911
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 5.925
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.194
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.605
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.025
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.176
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.467
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.476
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.107
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.336
308  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.307
309  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.539
310  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.040
311  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 10.816
312  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.830
313  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.220
314  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.536
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.676
316  E vogėla Soni Malaj 10 3.939
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 3.953
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 5.944
319  Forever The Dreams 10 5.476
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.360
321  Ku je TNT 16 8.442
322  Pėrtej vehtes TNT 10 4.743
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.196
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 5.933
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 6.876
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.099
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.406
328  Dukati Tung Tung 9 3.866
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.758
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.113
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.236
332  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.834
333  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.123
334  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.183
335  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.330
336  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 6.924
337  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.116
338  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.519
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.063
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.147
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.806
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.121
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.145
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 4.964
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.638
346  Pse WNC 9 4.565
347  Jeta shkon WSF 11 4.600
348  Fontana Zekirja Gashi 10 3.927
349  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.543
350  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 10.877
351  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.835

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.410.653 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.149.263 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja