Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 113.553
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.494
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.936
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.683
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.013
6  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.860
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.000
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.871
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.541
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.846
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.322
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.143
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.287
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.755
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.855
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.521
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.957
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.801
19  Malli Anita Bitri 10 5.552
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.979
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.066
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.547
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.812
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.480
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.190
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.539
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.492
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.865
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.028
30  Tango Ardjan Trebicka 10 5.817
31  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.759
32  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.717
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.316
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.468
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.188
36  Nata e fundit Artan Kola 10 7.957
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.372
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.744
39  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.717
40  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.796
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.747
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.166
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.861
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.520
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.232
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.776
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.333
48  Hitet Avni Aliu 18 5.260
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.491
50  Live me Qumilat Berati 8 26.982
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.090
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.301
53  Live Bitonia 10 4.181
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.213
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.495
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.934
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.788
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.669
59  Live Bujar Uka 15 4.807
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.155
61  Hitet Cani Cani 13 8.664
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.014
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.681
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.935
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.364
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.132
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.043
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.047
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.739
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.777
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.985
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.018
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.964
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.105
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.208
76  Pėrtej Eli Fara 7 5.948
77  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.262
78  Po tė pres Eli Fara 8 6.645
79  Popullore Eli Fara 12 7.171
80  Elita 5 Elita 5 18 6.541
81  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.333
82  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.316
83  Bardh e Zi Elita 5 10 6.139
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.371
85  100% Eliza Hoxha 9 5.021
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.414
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.850
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.634
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.356
90  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.651
91  Pres... Ermira Babaliu 10 5.463
92  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.737
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.665
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.429
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.093
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.553
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.485
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.263
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.401
100  Live Fisnikėt 19 6.512
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.668
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.342
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.830
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.849
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.399
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.030
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.114
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.879
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.517
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.630
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.454
112  Liridona Gėzim Nika 16 6.945
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.846
114  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.290
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.618
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.446
117  Studenti Gili 9 5.963
118  Fol Shqip Gili 10 7.133
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.946
120  Hitet Gjurmėt 18 4.717
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.427
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.991
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.525
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.802
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.077
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.056
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.689
128  Live Hajro Ceka 12 5.009
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.246
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.430
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.317
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.385
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.417
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.746
135  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.363
136  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.610
137  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.722
138  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.306
139  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.533
140  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.020
141  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.645
142  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.406
143  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.478
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.688
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.207
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.145
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.755
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.971
149  23....53 Irma Libohova 8 5.424
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.718
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.671
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.229
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.527
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.835
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.678
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.719
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.792
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 44.467
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.889
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.590
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.581
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.605
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.909
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 35.475
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.663
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.951
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.985
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.933
169  Don Juan Kledi 8 3.464
170  Dashnija Kledi 8 4.963
171  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.096
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.542
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.140
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.313
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.276
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.467
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.745
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.521
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.058
180  Popullore Laver Bariu 17 5.955
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.116
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.189
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.871
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.234
185  E si ta them Lori 10 6.358
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.836
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.902
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.210
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.422
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.497
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.901
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.185
193  Mitrovica Marigona 9 5.849
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.292
195  Ēka ka zemra Meda 8 49.899
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.127
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 41.327
198  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.261
199  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.167
200  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.661
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.275
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.968
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.949
204  O Zot Meta 8 4.051
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.641
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.606
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.348
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.122
209  Minatori Minatori 18 6.222
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.642
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.653
212  Mister Mister 10 3.975
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.008
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.991
215  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.393
216  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.612
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.493
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.609
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.667
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.637
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.655
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.339
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.235
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.849
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.039
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.514
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.061
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.188
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.323
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.069
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.172
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.182
233  Nuk je ti Oda 14 4.834
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.338
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.239
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.860
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.943
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.703
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.170
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.901
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.429
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 71.365
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.384
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.708
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.630
246  As po, as jo Poni 8 7.850
247  Muzikė popullore Populli 18 6.844
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.007
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.932
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.278
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.011
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.839
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.041
254  Dikur Redon Makashi 9 5.013
255  Dil prej gotės sime Remi 12 4.915
256  M'ka marrė malli Remi 15 28.437
257  Fiki dritat Remi 16 3.853
258  Live Remi & Corona 4 4.487
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.065
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.794
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.897
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.342
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.648
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.075
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.450
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.218
267  Ante Rovena Dilo 12 8.339
268  Paraja Rovena Stefa 10 4.971
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.061
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.810
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.457
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.143
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.869
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.213
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.177
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.696
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.438
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.929
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.368
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.647
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.068
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.525
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.865
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.480
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.153
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.411
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.023
288  Sot... Selami Kolonja 12 4.095
289  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.835
290  Do vi Selami Kolonja 14 4.822
291  Hitet Selami Kolonja 14 6.417
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.612
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.326
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.532
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.353
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.271
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.156
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.053
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.140
300  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.791
301  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.202
302  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.436
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.408
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.698
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.682
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.549
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.290
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.269
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.168
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.074
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.549
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.804
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.728
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.415
315  E vogėla Soni Malaj 10 4.122
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.845
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.185
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.035
319  Forever The Dreams 10 5.744
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.556
321  Pėrtej vehtes TNT 10 4.961
322  Ku je TNT 16 8.680
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.146
324  Shqip Top Albania Radio 14 7.438
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.338
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.116
327  Dukati Tung Tung 9 4.054
328  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.699
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.977
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.413
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.451
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.171
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.561
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.288
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.677
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.010
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.346
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.374
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.259
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.436
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.055
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.332
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.357
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.208
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.852
346  Pse WNC 9 4.788
347  Jeta shkon WSF 11 4.781
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.159
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.327
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.225
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.858

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.515.966 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.509 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja