Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 122.855
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 13.374
3  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.581
4  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 42.155
5  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.701
6  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.706
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.784
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.323
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.688
10  Moj laroke Agron Berisha 23 6.538
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 10.124
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 7.146
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 7.254
14  Mos ik Alfred Meēo 10 10.601
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.622
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 9.397
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.730
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.515
19  Malli Anita Bitri 10 6.327
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.790
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.825
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 7.549
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.798
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 8.268
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 8.020
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 4.221
27  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.828
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 10.124
29  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 7.205
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.579
31  Tango Ardjan Trebicka 10 6.607
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.582
33  The Blue Violin Arens Leka 11 5.075
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 7.506
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.944
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.828
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 5.071
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.548
39  Pse kam frikė Artiola Toska 8 7.163
40  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.471
41  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 6.424
42  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 6.469
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.646
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 8.403
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.969
46  The Best Aurela Gaēe 9 7.585
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 7.262
48  Hitet Avni Aliu 18 5.924
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 6.233
50  Live me Qumilat Berati 8 33.676
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.829
52  Besnikėt Besnikėt 14 6.047
53  Live Bitonia 10 4.859
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 7.498
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.681
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 8.175
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.729
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.938
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.875
60  Live Bujar Uka 15 5.518
61  Hitet Cani Cani 13 9.591
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.981
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 8.434
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.877
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 6.104
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.948
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.988
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.973
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 6.478
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.756
71  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.935
72  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.779
73  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.666
74  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.822
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 8.223
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 8.026
77  Po tė pres Eli Fara 8 7.669
78  Popullore Eli Fara 12 8.122
79  Pėrtej Eli Fara 7 6.922
80  Bardh e Zi Elita 5 10 6.898
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 7.114
82  Elita 5 Elita 5 18 7.299
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 13.360
84  100% Eliza Hoxha 9 5.749
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 6.309
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 9.379
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.664
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.378
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 5.085
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.760
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 6.584
92  Pres... Ermira Babaliu 10 6.202
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.351
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 5.151
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.941
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 9.212
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 8.375
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.932
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 6.130
100  Live Fisnikėt 19 7.281
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.662
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 7.308
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.678
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.522
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 6.177
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.759
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.865
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.862
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 6.273
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 5.327
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 5.144
112  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.522
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 7.298
114  Liridona Gėzim Nika 16 7.772
115  Fol Shqip Gili 10 8.064
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 6.355
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 7.170
118  Studenti Gili 9 6.742
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.728
120  Hitet Gjurmėt 18 5.456
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 6.361
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 5.257
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.652
124  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 37.789
125  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.656
126  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 5.464
127  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.794
128  Live Hajro Ceka 12 5.796
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.946
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 5.174
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 7.367
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 6.387
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 4.073
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 5.459
135  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 7.326
136  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.765
137  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 9.547
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 7.347
139  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 6.170
140  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 8.429
141  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 8.408
142  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 8.410
143  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 6.479
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 5.461
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.952
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.916
147  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.763
148  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.551
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 7.480
150  23....53 Irma Libohova 8 6.120
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 7.668
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.935
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.574
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 5.461
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 5.279
156  Serenata Kastriot Tusha 12 7.556
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.790
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 6.306
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.616
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 43.455
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.340
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.694
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.715
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 52.776
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.627
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 7.290
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 7.330
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.585
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.880
170  Don Juan Kledi 8 4.204
171  Dashnija Kledi 8 5.772
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.334
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.913
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 6.029
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.984
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 5.138
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 4.398
178  Popullore Laver Bariu 17 6.893
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 7.478
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 7.032
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 6.110
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.946
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.660
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.896
185  E si ta them Lori 10 7.133
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.555
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.878
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.975
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 7.398
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 6.222
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.606
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 6.088
193  Mitrovica Marigona 9 6.624
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 7.052
195  Ēka ka zemra Meda 8 56.789
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.793
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 49.471
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 5.619
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 5.256
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.986
201  Merita Halili Merita Halili 8 7.360
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.934
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.665
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.311
205  O Zot Meta 8 4.804
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.355
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 10.252
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 7.081
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.322
210  Minatori Minatori 18 7.172
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 6.491
212  Mister Mister 10 4.898
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.734
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.974
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 7.575
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 8.371
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 6.406
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 6.405
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 5.411
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 5.602
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 6.393
222  Naser Dula Naser Dula 13 5.027
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.887
224  Syri yt Nertila Vreto 9 5.519
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.718
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 6.270
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.772
228  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 4.007
229  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.954
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.831
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.718
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.850
233  Nuk je ti Oda 14 5.799
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 5.078
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.968
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.612
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 7.115
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.923
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 5.427
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 15.087
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 6.220
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 79.561
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.535
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 8.387
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 9.044
246  As po, as jo Poni 8 8.609
247  Muzikė popullore Populli 18 7.619
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.968
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.714
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 6.210
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.778
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.982
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.806
254  Dikur Redon Makashi 9 5.949
255  Dil prej gotės sime Remi 12 5.662
256  Fiki dritat Remi 16 4.550
257  M'ka marrė malli Remi 15 35.423
258  Live Remi & Corona 4 5.180
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.824
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.537
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.909
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 5.619
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 5.319
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.768
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 6.357
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.888
267  Ante Rovena Dilo 12 9.069
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.808
269  Paraja Rovena Stefa 10 5.644
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.775
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 6.479
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.829
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.513
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.973
275  Fest 98 RTSH 1998 14 7.136
276  Fest 99 RTSH 1999 16 5.533
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 6.389
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.657
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 4.065
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 6.618
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.857
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 7.277
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.546
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 4.162
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 7.098
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 7.140
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.727
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.537
289  Do vi Selami Kolonja 14 5.576
290  Hitet Selami Kolonja 14 7.205
291  Sot... Selami Kolonja 12 4.726
292  Hitet Seleksioni 039 6 5.352
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 5.015
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 5.227
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 7.287
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 6.025
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.797
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 9.137
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 7.080
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 8.393
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 5.458
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.856
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 10.388
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 5.639
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 6.363
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 8.479
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 6.009
308  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 8.099
309  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 7.583
310  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.770
311  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.994
312  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 12.322
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 6.449
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 5.048
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.476
316  E vogėla Soni Malaj 10 4.818
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 5.084
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 9.155
319  Forever The Dreams 10 6.549
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 4.214
321  Ku je TNT 16 9.474
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.651
323  Shqip Top Albania Radio 14 8.154
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.864
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.912
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 7.172
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.695
328  Dukati Tung Tung 9 4.769
329  Kėnga ime Vaēe Zela 14 7.279
330  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.939
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 5.121
332  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.339
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.665
334  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 6.067
335  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 8.031
336  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 6.280
337  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.946
338  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 5.005
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.944
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 8.329
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.935
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 5.083
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 6.066
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.918
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.801
346  Pse WNC 9 5.500
347  Jeta shkon WSF 11 5.507
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.892
349  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 13.336
350  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.786
351  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 12.425

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.870.489 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja