Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.872
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.683
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.069
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.886
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.753
6  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.026
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.155
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.030
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.700
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.964
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.481
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.291
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.425
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.922
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.008
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.695
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.113
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.937
19  Malli Anita Bitri 10 5.695
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.136
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.201
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.681
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.956
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.638
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.330
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.647
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.629
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.003
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.241
30  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.919
31  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.867
32  Tango Ardjan Trebicka 10 5.966
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.453
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.663
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.330
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.119
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.510
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.892
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.927
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.834
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.879
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.311
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.001
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.717
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.366
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.933
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.528
48  Hitet Avni Aliu 18 5.376
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.620
50  Live me Qumilat Berati 8 27.702
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.226
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.438
53  Live Bitonia 10 4.301
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.457
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.625
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.086
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.922
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.898
59  Live Bujar Uka 15 4.933
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.278
61  Hitet Cani Cani 13 8.792
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.151
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.824
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.069
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.501
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.277
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.165
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.171
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.870
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.910
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.107
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.162
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.098
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.218
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.349
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.408
77  Po tė pres Eli Fara 8 6.776
78  Popullore Eli Fara 12 7.307
79  Pėrtej Eli Fara 7 6.084
80  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.507
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.466
82  Bardh e Zi Elita 5 10 6.290
83  Elita 5 Elita 5 18 6.680
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.503
85  100% Eliza Hoxha 9 5.151
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.551
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.023
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.770
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.493
90  Pres... Ermira Babaliu 10 5.600
91  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.878
92  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.809
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.786
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.555
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.265
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.621
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.694
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.370
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.527
100  Live Fisnikėt 19 6.652
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.962
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.470
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.965
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.958
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.538
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.158
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.250
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.037
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.646
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.755
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.566
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.118
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.436
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.970
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.753
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.578
117  Studenti Gili 9 6.116
118  Fol Shqip Gili 10 7.256
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.073
120  Hitet Gjurmėt 18 4.856
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.568
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.114
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.655
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.963
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.774
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.190
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.839
128  Live Hajro Ceka 12 5.176
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.369
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.566
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.475
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.527
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.535
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.867
135  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.754
136  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.846
137  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.455
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.685
139  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.142
140  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.835
141  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.557
142  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.612
143  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.526
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.833
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.337
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.292
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.892
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.126
149  23....53 Irma Libohova 8 5.551
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.857
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.826
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.358
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.972
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.855
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.661
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.871
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.933
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.009
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.703
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.702
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.735
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.031
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.441
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.776
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.074
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.110
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.451
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.056
169  Dashnija Kledi 8 5.105
170  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.254
171  Don Juan Kledi 8 3.603
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.667
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.279
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.449
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.402
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.573
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.852
178  Popullore Laver Bariu 17 6.076
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.652
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.188
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.246
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.348
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.006
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.353
185  E si ta them Lori 10 6.502
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.967
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.030
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.340
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.555
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.610
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.029
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.310
193  Mitrovica Marigona 9 5.997
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.430
195  Ēka ka zemra Meda 8 50.638
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.243
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 42.353
198  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.310
199  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.822
200  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.417
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.495
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.106
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.090
204  O Zot Meta 8 4.170
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.762
206  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.531
207  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.745
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.268
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.758
210  Minatori Minatori 18 6.362
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.791
212  Mister Mister 10 4.106
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.134
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.123
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.736
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.547
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.615
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.751
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.804
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.775
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.799
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.472
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.363
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.968
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.162
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.641
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.220
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.339
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.455
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.290
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.175
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.303
233  Nuk je ti Oda 14 4.968
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.469
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.363
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.030
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.072
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.871
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.312
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.220
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.585
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.449
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.509
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.841
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.759
246  As po, as jo Poni 8 7.970
247  Muzikė popullore Populli 18 6.975
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.134
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.080
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.419
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.144
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.968
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.173
254  Dikur Redon Makashi 9 5.132
255  Dil prej gotės sime Remi 12 5.059
256  M'ka marrė malli Remi 15 29.147
257  Fiki dritat Remi 16 3.966
258  Live Remi & Corona 4 4.606
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.193
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.948
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.088
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.503
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.782
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.195
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.571
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.341
267  Ante Rovena Dilo 12 8.456
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.185
269  Paraja Rovena Stefa 10 5.086
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.060
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.616
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.257
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.971
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.333
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.308
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.795
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.566
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.052
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.476
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.770
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.210
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.664
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.976
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.598
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.274
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.561
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.131
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.963
289  Do vi Selami Kolonja 14 4.948
290  Hitet Selami Kolonja 14 6.560
291  Sot... Selami Kolonja 12 4.196
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.738
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.442
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.649
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.477
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.403
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.283
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.181
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.281
300  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.312
301  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.575
302  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.908
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.565
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.813
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.800
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.665
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.409
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.423
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.384
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.226
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.722
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.948
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.843
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.527
315  E vogėla Soni Malaj 10 4.245
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.950
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.293
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.558
319  Forever The Dreams 10 5.890
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.655
321  Ku je TNT 16 8.850
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.072
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.266
324  Shqip Top Albania Radio 14 7.554
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.526
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.246
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.847
328  Dukati Tung Tung 9 4.173
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.105
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.566
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.567
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.311
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.682
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.402
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.778
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.119
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.462
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.484
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.368
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.640
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.233
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.456
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.469
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.324
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.976
346  Pse WNC 9 4.916
347  Jeta shkon WSF 11 4.911
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.283
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.560
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.436
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.031

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.572.711 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.968 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja