Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.367
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.617
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.022
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.807
5  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.962
6  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.446
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.098
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.634
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.977
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.926
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.421
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.239
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.378
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.857
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.941
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.628
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.049
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.889
19  Malli Anita Bitri 10 5.655
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.068
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.144
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.638
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.903
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.562
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.280
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.611
27  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.954
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.132
29  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.568
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.813
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.898
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.847
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.401
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.554
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.270
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.051
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.446
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.832
39  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.821
40  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.247
41  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.873
42  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.788
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.943
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.613
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.314
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.860
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.429
48  Hitet Avni Aliu 18 5.336
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.570
50  Live me Qumilat Berati 8 27.403
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.171
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.381
53  Live Bitonia 10 4.258
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.313
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.579
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.008
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.869
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.821
59  Live Bujar Uka 15 4.887
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.233
61  Hitet Cani Cani 13 8.741
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.096
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.763
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.014
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.450
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.219
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.122
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.129
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.817
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.857
71  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.103
72  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.045
73  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.179
74  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.061
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.293
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.350
77  Po tė pres Eli Fara 8 6.727
78  Popullore Eli Fara 12 7.248
79  Pėrtej Eli Fara 7 6.028
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.406
81  Bardh e Zi Elita 5 10 6.223
82  Elita 5 Elita 5 18 6.624
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.447
84  100% Eliza Hoxha 9 5.104
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.448
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.494
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.931
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.719
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.443
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.823
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.734
92  Pres... Ermira Babaliu 10 5.546
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.744
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.513
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.196
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.571
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.643
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.333
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.474
100  Live Fisnikėt 19 6.600
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.786
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.422
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.914
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.921
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.484
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.113
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.196
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.966
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.596
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.709
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.524
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.036
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.381
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.920
115  Studenti Gili 9 6.050
116  Fol Shqip Gili 10 7.215
117  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.696
118  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.527
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.020
120  Hitet Gjurmėt 18 4.803
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.503
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.066
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.605
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.897
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.479
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.142
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.774
128  Live Hajro Ceka 12 5.092
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.323
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.511
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.418
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.478
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.492
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.823
135  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.695
136  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.798
137  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.394
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.624
139  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.101
140  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.762
141  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.493
142  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.554
143  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.463
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.771
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.286
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.237
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.838
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.051
149  23....53 Irma Libohova 8 5.497
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.807
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.755
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.310
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.914
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.761
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.611
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.808
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.879
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.667
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.661
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.688
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.986
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.036
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.740
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.034
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.067
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.076
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.973
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.011
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.185
170  Don Juan Kledi 8 3.548
171  Dashnija Kledi 8 5.047
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.620
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.226
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.397
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.350
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.537
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.813
178  Popullore Laver Bariu 17 6.030
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.601
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.136
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.195
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.265
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.950
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.307
185  E si ta them Lori 10 6.444
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.919
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.983
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.290
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.504
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.575
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.980
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.264
193  Mitrovica Marigona 9 5.936
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.368
195  Ēka ka zemra Meda 8 50.283
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.202
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 41.928
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.742
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.347
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.253
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.360
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.055
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.034
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.720
205  O Zot Meta 8 4.129
206  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.451
207  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.693
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.203
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.714
210  Minatori Minatori 18 6.306
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.736
212  Mister Mister 10 4.055
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.091
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.065
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.693
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.477
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.573
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.694
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.747
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.716
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.738
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.412
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.308
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.925
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.114
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.599
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.142
228  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.406
229  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.268
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.251
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.140
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.258
233  Nuk je ti Oda 14 4.913
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.426
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.319
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.950
237  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.789
238  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.249
239  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.028
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.076
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.523
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.003
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.455
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.787
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.712
246  As po, as jo Poni 8 7.928
247  Muzikė popullore Populli 18 6.927
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.087
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.016
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.377
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.089
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.918
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.122
254  Dikur Redon Makashi 9 5.091
255  Dil prej gotės sime Remi 12 4.994
256  M'ka marrė malli Remi 15 28.837
257  Fiki dritat Remi 16 3.921
258  Live Remi & Corona 4 4.563
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.144
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.870
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.975
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.733
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.422
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.157
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.518
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.292
267  Ante Rovena Dilo 12 8.411
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.129
269  Paraja Rovena Stefa 10 5.038
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.927
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.534
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.214
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.933
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.286
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.255
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.757
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.510
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.000
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.440
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.722
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.145
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.609
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.929
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.555
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.230
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.490
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.087
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.914
289  Do vi Selami Kolonja 14 4.900
290  Hitet Selami Kolonja 14 6.497
291  Sot... Selami Kolonja 12 4.158
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.683
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.400
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.607
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.427
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.349
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.122
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.226
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.232
300  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.276
301  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.517
302  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.856
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.486
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.768
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.750
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.623
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.364
308  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.295
309  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.167
310  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.634
311  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.888
312  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.350
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.795
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.484
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.909
316  E vogėla Soni Malaj 10 4.190
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.251
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.370
319  Forever The Dreams 10 5.829
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.621
321  Ku je TNT 16 8.752
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.025
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.220
324  Shqip Top Albania Radio 14 7.513
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.197
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.415
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.801
328  Dukati Tung Tung 9 4.131
329  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.515
330  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.057
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.527
332  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.356
333  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.737
334  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.076
335  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.419
336  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.440
337  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.247
338  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.637
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.328
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.525
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.143
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.404
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.428
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.288
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.926
346  Pse WNC 9 4.864
347  Jeta shkon WSF 11 4.851
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.238
349  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.361
350  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.964
351  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.489

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.549.612 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.871 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja