Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 112.820
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.379
3  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.564
4  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 7.745
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 34.686
6  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 4.843
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 6.906
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.440
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 8.774
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.754
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.229
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.034
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.197
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.639
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 5.763
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.404
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 6.848
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.710
19  Malli Anita Bitri 10 5.461
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 6.892
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 5.974
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.452
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.722
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.399
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.096
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.460
27  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 8.932
28  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.397
29  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.773
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.617
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.714
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.654
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.238
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.382
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.086
36  Nata e fundit Artan Kola 10 7.853
37  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.648
38  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.292
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.710
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.629
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.673
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.081
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.763
44  The Best Aurela Gaēe 9 6.680
45  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.220
46  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.409
47  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.150
48  Hitet Avni Aliu 18 5.176
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.408
50  Live me Qumilat Berati 8 26.621
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 4.988
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.220
53  Live Bitonia 10 4.103
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.417
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 5.852
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.102
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.694
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.504
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.076
60  Live Bujar Uka 15 4.729
61  Hitet Cani Cani 13 8.584
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 6.928
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.596
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 5.856
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.280
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.044
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 5.964
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 4.962
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.658
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.699
71  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 6.877
72  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.031
73  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 3.910
74  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 5.912
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.101
76  Po tė pres Eli Fara 8 6.563
77  Popullore Eli Fara 12 7.093
78  Pėrtej Eli Fara 7 5.846
79  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.158
80  Bardh e Zi Elita 5 10 6.039
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.212
82  Elita 5 Elita 5 18 6.433
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.239
84  100% Eliza Hoxha 9 4.934
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.272
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.337
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 6.769
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.527
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.273
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.655
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.570
92  Pres... Ermira Babaliu 10 5.368
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.591
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.347
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 7.989
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.465
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.386
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.182
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.325
100  Live Fisnikėt 19 6.430
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.541
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.258
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.749
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.770
105  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 4.947
106  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.315
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 5.804
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.025
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.436
110  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.369
111  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.548
112  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.774
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.212
114  Liridona Gėzim Nika 16 6.866
115  Fol Shqip Gili 10 7.050
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.532
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.368
118  Studenti Gili 9 5.888
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 4.864
120  Hitet Gjurmėt 18 4.639
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.353
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.439
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 3.912
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.693
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 30.741
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 4.969
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.598
128  Live Hajro Ceka 12 4.912
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.169
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.351
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.230
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.307
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.338
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.662
135  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.434
136  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 4.939
137  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.551
138  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.393
139  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.306
140  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.254
141  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.504
142  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.643
143  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.196
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.603
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.124
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.066
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.671
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 5.889
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.633
150  23....53 Irma Libohova 8 5.343
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.571
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.146
153  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.592
154  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.444
155  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.758
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.603
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.689
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 5.827
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 34.964
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.576
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 5.877
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 9.895
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 43.958
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 6.811
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.510
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.501
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.526
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 3.852
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 4.996
170  Don Juan Kledi 8 3.379
171  Dashnija Kledi 8 4.871
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.466
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.048
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.237
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.201
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.384
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.665
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.440
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 5.982
180  Popullore Laver Bariu 17 5.878
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.023
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.106
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 5.793
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.160
185  E si ta them Lori 10 6.282
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.755
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 4.816
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.113
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.338
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.422
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 4.824
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.109
193  Mitrovica Marigona 9 5.751
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.218
195  Ēka ka zemra Meda 8 49.542
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.053
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 40.801
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.585
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.192
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.064
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.172
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 6.879
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 4.864
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.562
205  O Zot Meta 8 3.975
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.523
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.230
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.043
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.571
210  Minatori Minatori 18 6.142
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.552
212  Mister Mister 10 3.901
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 5.930
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 4.915
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.533
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.319
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.420
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.518
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.574
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.543
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.571
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.268
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.162
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.773
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 3.965
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.438
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 3.963
228  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.243
229  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.111
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 4.994
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.089
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.111
233  Nuk je ti Oda 14 4.734
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.258
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.145
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 4.771
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.096
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 5.868
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.632
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 13.727
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.344
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 70.761
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.630
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.539
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.307
246  As po, as jo Poni 8 7.775
247  Muzikė popullore Populli 18 6.751
248  Toka jonė Postmoderna 7 3.919
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 5.831
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.198
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.746
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 5.915
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 3.964
254  Dikur Redon Makashi 9 4.940
255  Fiki dritat Remi 16 3.780
256  M'ka marrė malli Remi 15 28.094
257  Dil prej gotės sime Remi 12 4.818
258  Live Remi & Corona 4 4.419
259  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 7.818
260  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 5.990
261  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.716
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.572
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.264
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 4.999
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.381
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.144
267  Ante Rovena Dilo 12 8.270
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 4.987
269  Paraja Rovena Stefa 10 4.904
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 13.710
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.384
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.073
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.799
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.138
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.078
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.628
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.350
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 4.844
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.299
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.572
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 5.969
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.423
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.799
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.411
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.073
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.344
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 3.958
288  Do vi Selami Kolonja 14 4.754
289  Hitet Selami Kolonja 14 6.321
290  Sot... Selami Kolonja 12 4.029
291  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.761
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.521
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.258
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.465
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.284
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.180
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 5.982
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.063
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.091
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.350
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.720
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.138
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.334
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.611
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.609
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.224
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.476
308  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.465
309  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.705
310  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.190
311  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.039
312  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 6.976
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.661
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.346
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.777
316  E vogėla Soni Malaj 10 4.053
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.118
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 6.730
319  Forever The Dreams 10 5.649
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.487
321  Ku je TNT 16 8.590
322  Pėrtej vehtes TNT 10 4.890
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.361
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.082
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.039
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.265
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.631
328  Dukati Tung Tung 9 3.987
329  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.322
330  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 5.903
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.377
332  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.615
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 3.942
334  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.271
335  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.307
336  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.083
337  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.485
338  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.220
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.188
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.343
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 6.968
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.266
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.293
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.127
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.788
346  Pse WNC 9 4.704
347  Jeta shkon WSF 11 4.713
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.091
349  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.078
350  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 9.729
351  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.172

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.482.069 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.150.726 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja