Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 115.361
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.739
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.132
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.943
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 36.009
6  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.084
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.200
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.078
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.761
10  Moj laroke Agron Berisha 23 6.003
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.536
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.361
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.482
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.978
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.051
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.757
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.160
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.976
19  Malli Anita Bitri 10 5.748
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.202
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.265
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.734
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.014
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.688
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.377
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.685
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.664
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.046
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.306
30  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.981
31  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.930
32  Tango Ardjan Trebicka 10 6.010
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.500
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.712
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.373
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.195
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.552
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.943
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.966
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.880
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.926
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.356
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.049
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.764
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.404
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.978
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.579
48  Hitet Avni Aliu 18 5.412
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.662
50  Live me Qumilat Berati 8 27.952
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.272
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.487
53  Live Bitonia 10 4.337
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.504
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.675
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.130
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.971
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.975
59  Live Bujar Uka 15 4.974
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.324
61  Hitet Cani Cani 13 8.839
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.195
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.868
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.116
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.540
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.326
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.213
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.212
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.910
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.955
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.152
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.210
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.145
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.255
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.402
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.451
77  Po tė pres Eli Fara 8 6.819
78  Popullore Eli Fara 12 7.362
79  Pėrtej Eli Fara 7 6.127
80  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.561
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.513
82  Bardh e Zi Elita 5 10 6.335
83  Elita 5 Elita 5 18 6.723
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.549
85  100% Eliza Hoxha 9 5.187
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.617
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.074
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.822
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.531
90  Pres... Ermira Babaliu 10 5.643
91  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.944
92  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.849
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.823
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.586
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.324
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.669
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.742
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.408
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.575
100  Live Fisnikėt 19 6.696
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.009
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.520
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.033
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.997
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.593
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.192
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.310
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.082
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.694
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.792
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.610
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.162
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.487
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.007
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.795
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.620
117  Studenti Gili 9 6.155
118  Fol Shqip Gili 10 7.298
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.121
120  Hitet Gjurmėt 18 4.901
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.609
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.152
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.700
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.019
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 32.024
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.252
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.887
128  Live Hajro Ceka 12 5.217
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.410
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.612
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.522
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.573
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.567
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.903
135  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.797
136  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.895
137  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.509
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.728
139  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.231
140  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.889
141  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.606
142  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.652
143  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.580
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.893
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.386
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.329
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.937
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.183
149  23....53 Irma Libohova 8 5.602
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.901
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.870
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.399
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.016
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.905
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.707
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.932
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.000
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.085
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.749
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.746
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.769
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.068
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.826
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.811
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.112
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.152
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.846
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.089
169  Dashnija Kledi 8 5.162
170  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.304
171  Don Juan Kledi 8 3.642
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.719
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.327
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.491
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.453
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.607
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.886
178  Popullore Laver Bariu 17 6.118
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.696
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.244
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.294
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.400
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.046
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.385
185  E si ta them Lori 10 6.551
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.006
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.069
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.390
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.606
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.653
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.070
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.354
193  Mitrovica Marigona 9 6.042
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.469
195  Ēka ka zemra Meda 8 50.926
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.282
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 42.727
198  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.359
199  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.864
200  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.460
201  Merita Halili Merita Halili 8 6.541
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.159
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.131
204  O Zot Meta 8 4.254
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.799
206  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.596
207  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.788
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.308
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.797
210  Minatori Minatori 18 6.404
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.860
212  Mister Mister 10 4.148
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.170
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.224
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.779
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.596
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.653
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.811
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.848
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.829
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.838
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.507
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.390
224  Syri yt Nertila Vreto 9 5.001
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.194
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.691
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.268
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.374
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.498
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.322
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.210
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.341
233  Nuk je ti Oda 14 5.016
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.516
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.399
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.063
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.135
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.907
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.358
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.302
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.623
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.847
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.542
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.981
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.812
246  As po, as jo Poni 8 8.000
247  Muzikė popullore Populli 18 7.029
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.177
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.130
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.462
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.193
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.009
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.228
254  Dikur Redon Makashi 9 5.177
255  Dil prej gotės sime Remi 12 5.097
256  M'ka marrė malli Remi 15 29.389
257  Fiki dritat Remi 16 4.000
258  Live Remi & Corona 4 4.649
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.238
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.989
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.134
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.549
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.831
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.236
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.612
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.377
267  Ante Rovena Dilo 12 8.500
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.245
269  Paraja Rovena Stefa 10 5.117
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.131
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.669
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.296
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.007
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.389
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.350
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.836
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.613
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.097
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.523
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.816
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.262
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.711
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.010
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.637
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.322
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.598
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.164
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.005
289  Do vi Selami Kolonja 14 4.990
290  Hitet Selami Kolonja 14 6.607
291  Sot... Selami Kolonja 12 4.231
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.787
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.484
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.685
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.520
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.457
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.324
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.217
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.330
300  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.344
301  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.629
302  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.945
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.615
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.865
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.836
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.713
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.454
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.475
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.447
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.273
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.765
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.995
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.886
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.558
315  E vogėla Soni Malaj 10 4.280
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.986
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.333
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.716
319  Forever The Dreams 10 5.938
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.692
321  Ku je TNT 16 8.903
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.112
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.308
324  Shqip Top Albania Radio 14 7.598
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.577
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.289
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.936
328  Dukati Tung Tung 9 4.228
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.156
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.606
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.607
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.360
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.721
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.467
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.812
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.152
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.504
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.519
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.406
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.689
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.290
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.489
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.508
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.365
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.018
346  Pse WNC 9 4.957
347  Jeta shkon WSF 11 4.944
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.328
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.645
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.505
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.101

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.592.119 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.152.119 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja