Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 114.808
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.670
3  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 35.720
4  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.015
5  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.061
6  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 10.873
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.148
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.021
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.689
10  Moj laroke Agron Berisha 23 5.954
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.475
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.283
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.418
14  Mos ik Alfred Meēo 10 9.914
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.000
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.683
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.103
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 4.931
19  Malli Anita Bitri 10 5.690
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.127
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.192
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.677
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 7.946
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.633
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.321
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.641
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.623
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 6.998
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.233
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 6.861
31  Tango Ardjan Trebicka 10 5.957
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 6.910
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.443
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.651
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.321
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.107
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.498
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 7.885
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 6.918
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.828
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.867
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.304
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 4.994
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.706
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.359
46  The Best Aurela Gaēe 9 6.921
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.515
48  Hitet Avni Aliu 18 5.370
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.615
50  Live me Qumilat Berati 8 27.666
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.219
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.431
53  Live Bitonia 10 4.296
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.445
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.619
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.078
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 4.914
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 13.885
59  Live Bujar Uka 15 4.924
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.271
61  Hitet Cani Cani 13 8.785
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.137
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.816
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.060
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.493
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.272
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.159
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.165
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.863
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 7.904
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.100
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.153
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.090
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.213
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.343
76  Popullore Eli Fara 12 7.294
77  Pėrtej Eli Fara 7 6.076
78  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.403
79  Po tė pres Eli Fara 8 6.766
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.457
81  Bardh e Zi Elita 5 10 6.282
82  Elita 5 Elita 5 18 6.671
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.497
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.492
85  100% Eliza Hoxha 9 5.146
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.544
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.014
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.761
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.484
90  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.799
91  Pres... Ermira Babaliu 10 5.590
92  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 9.872
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.781
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.549
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.254
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.686
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.614
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.365
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.523
100  Live Fisnikėt 19 6.643
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 11.946
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.460
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 5.956
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 3.951
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.530
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.152
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.029
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.245
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.639
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.747
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.561
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.113
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.428
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 4.960
115  Fol Shqip Gili 10 7.250
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.744
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.571
118  Studenti Gili 9 6.107
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.063
120  Hitet Gjurmėt 18 4.849
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.558
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.649
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.108
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 7.954
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 31.745
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.184
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.831
128  Live Hajro Ceka 12 5.168
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.362
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.559
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.467
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.519
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.526
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.861
135  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.515
136  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.747
137  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.838
138  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.446
139  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.675
140  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.137
141  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.823
142  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.545
143  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.605
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.822
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.330
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.285
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 6.887
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.118
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.846
150  23....53 Irma Libohova 8 5.542
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.820
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.348
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.647
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 4.961
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.838
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.863
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 4.923
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.104
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 45.409
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.002
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.698
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.696
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.725
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.024
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 36.391
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.770
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.067
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.051
169  Don Juan Kledi 8 3.596
170  Dashnija Kledi 8 5.097
171  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.247
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.658
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.270
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.440
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.395
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.563
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.847
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.646
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.179
180  Popullore Laver Bariu 17 6.070
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.241
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.343
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.000
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.346
185  E si ta them Lori 10 6.494
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 5.962
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.022
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.331
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.549
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.603
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.022
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.301
193  Mitrovica Marigona 9 5.989
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.423
195  Ēka ka zemra Meda 8 50.599
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.239
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 42.308
198  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.406
199  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.301
200  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.814
201  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.098
202  Merita Halili Merita Halili 8 6.485
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.080
204  O Zot Meta 8 4.164
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.758
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.737
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.523
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.256
209  Minatori Minatori 18 6.351
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.752
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.782
212  Mister Mister 10 4.100
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.127
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.117
215  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.540
216  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.731
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.607
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.743
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.794
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.770
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.790
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.463
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.355
224  Syri yt Nertila Vreto 9 4.959
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.158
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.635
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.211
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.329
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.447
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.170
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.282
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.295
233  Nuk je ti Oda 14 4.960
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.461
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.352
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.021
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.065
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.862
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.307
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.206
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.571
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 72.401
243  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.752
244  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.503
245  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 8.834
246  As po, as jo Poni 8 7.966
247  Muzikė popullore Populli 18 6.969
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.127
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.074
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.414
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.134
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 5.961
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.166
254  Dikur Redon Makashi 9 5.124
255  Dil prej gotės sime Remi 12 5.049
256  M'ka marrė malli Remi 15 29.112
257  Fiki dritat Remi 16 3.959
258  Live Remi & Corona 4 4.599
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.185
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 7.937
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.074
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.493
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.775
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.189
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.562
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.335
267  Ante Rovena Dilo 12 8.451
268  Paraja Rovena Stefa 10 5.083
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.177
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.047
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.608
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.252
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 4.968
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.329
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.302
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.789
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.558
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.045
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.471
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.761
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.203
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.659
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 4.972
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.590
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.269
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.556
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.127
288  Hitet Selami Kolonja 14 6.550
289  Sot... Selami Kolonja 12 4.192
290  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 5.957
291  Do vi Selami Kolonja 14 4.938
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.732
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.439
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.646
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.467
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.396
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.277
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.176
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.274
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.566
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.903
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.308
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.559
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.806
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.792
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.405
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.660
308  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 5.941
309  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.419
310  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.376
311  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.217
312  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.716
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.837
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.522
315  E vogėla Soni Malaj 10 4.242
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 3.948
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.287
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.530
319  Forever The Dreams 10 5.880
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.651
321  Pėrtej vehtes TNT 10 5.067
322  Ku je TNT 16 8.844
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.549
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.259
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.518
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.238
327  Dukati Tung Tung 9 4.167
328  Rrushi i kuq Tung Tung 8 4.843
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.098
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.561
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.562
332  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.479
333  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.305
334  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.676
335  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.394
336  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.775
337  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.115
338  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.459
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.365
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.630
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.224
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.451
343  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.319
344  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.464
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 7.969
346  Pse WNC 9 4.908
347  Jeta shkon WSF 11 4.906
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.277
349  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.019
350  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.546
351  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.426

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.569.679 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.151.956 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja