Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 116.504
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 12.797
3  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 36.859
4  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 8.154
5  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 5.210
6  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 11.014
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 7.255
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 5.815
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 9.139
10  Moj laroke Agron Berisha 23 6.052
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 9.604
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 6.419
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 6.556
14  Mos ik Alfred Meēo 10 10.050
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 6.095
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 8.831
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 7.215
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 5.017
19  Malli Anita Bitri 10 5.820
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 7.252
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 6.331
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 6.795
23  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 7.739
24  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 8.082
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 7.440
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 3.744
27  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 9.384
28  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 6.708
29  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 7.128
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 7.017
31  Tango Ardjan Trebicka 10 6.073
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 7.041
33  The Blue Violin Arens Leka 11 4.566
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 6.773
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 6.431
36  Nata e fundit Artan Kola 10 8.283
37  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 8.000
38  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 4.599
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 7.012
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 5.933
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 5.975
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 6.414
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 5.106
44  The Best Aurela Gaēe 9 7.045
45  Superxhiro Aurela Gaēe 9 6.665
46  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 7.822
47  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 6.463
48  Hitet Avni Aliu 18 5.460
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 5.718
50  Live me Qumilat Berati 8 28.791
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 5.328
52  Besnikėt Besnikėt 14 5.539
53  Live Bitonia 10 4.379
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 6.765
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 6.173
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 7.578
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 5.031
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 14.080
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 5.385
60  Live Bujar Uka 15 5.030
61  Hitet Cani Cani 13 8.902
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 7.262
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 7.933
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 6.169
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 5.601
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 6.385
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 6.267
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 5.274
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 5.958
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 8.025
71  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 5.296
72  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 4.195
73  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 6.291
74  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 7.210
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 7.486
76  Popullore Eli Fara 12 7.419
77  Pėrtej Eli Fara 7 6.192
78  Mė thotė zemra Eli Fara 9 7.511
79  Po tė pres Eli Fara 8 6.888
80  Bardh e Zi Elita 5 10 6.395
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 6.584
82  Elita 5 Elita 5 18 6.774
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 12.647
84  100% Eliza Hoxha 9 5.226
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 5.605
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 8.669
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 7.130
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 4.882
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 4.582
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 10.043
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 5.909
92  Pres... Ermira Babaliu 10 5.692
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 4.860
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 4.636
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 8.379
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 7.808
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 8.723
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 6.448
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 5.626
100  Live Fisnikėt 19 6.765
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 12.078
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 6.587
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 6.101
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 4.050
105  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 5.234
106  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 5.651
107  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 6.145
108  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 5.365
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 5.760
110  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 4.655
111  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 4.844
112  Liridona Gėzim Nika 16 7.209
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 5.061
114  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 6.546
115  Fol Shqip Gili 10 7.360
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 5.841
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 6.665
118  Studenti Gili 9 6.233
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 5.194
120  Hitet Gjurmėt 18 4.955
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 5.665
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 4.745
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 4.195
124  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 32.851
125  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 8.086
126  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 4.940
127  Zanė e malit Hajro Ceka 8 5.299
128  Live Hajro Ceka 12 5.263
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 5.461
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 4.664
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 6.596
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 5.659
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 3.612
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 4.952
135  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 5.697
136  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 7.685
137  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 7.657
138  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 7.851
139  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 5.959
140  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 6.574
141  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 5.275
142  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 8.957
143  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 6.783
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 4.936
145  Ilirėt Ilirėt 23 5.439
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 5.408
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 7.003
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 6.256
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 6.959
150  23....53 Irma Libohova 8 5.650
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 6.932
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 5.440
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 4.769
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 5.079
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 4.952
156  Serenata Kastriot Tusha 12 6.992
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 5.059
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 37.839
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 5.852
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 6.158
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 10.199
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 46.848
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 7.127
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 6.792
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 6.795
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 5.808
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 6.103
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 4.141
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 5.361
170  Don Juan Kledi 8 3.738
171  Dashnija Kledi 8 5.240
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 4.782
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 6.393
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 5.537
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 4.497
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 4.660
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 3.918
178  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 6.753
179  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 6.298
180  Popullore Laver Bariu 17 6.180
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 5.358
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 5.452
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 6.110
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 7.430
185  E si ta them Lori 10 6.606
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 6.052
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 5.117
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 4.443
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 6.673
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 5.707
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 5.116
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 5.406
193  Mitrovica Marigona 9 6.092
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 6.522
195  Ēka ka zemra Meda 8 51.781
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 3.328
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 43.755
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 4.914
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 4.565
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 5.430
201  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 7.227
202  Merita Halili Merita Halili 8 6.619
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 5.185
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 3.838
205  O Zot Meta 8 4.302
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 5.843
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 9.667
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 6.382
209  Minatori Minatori 18 6.472
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 4.837
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 5.922
212  Mister Mister 10 4.201
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 6.229
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 5.276
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 6.841
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 7.657
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 5.708
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 5.868
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 4.904
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 4.884
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 5.889
222  Naser Dula Naser Dula 13 4.553
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 4.429
224  Syri yt Nertila Vreto 9 5.039
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 4.234
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 5.740
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 4.312
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 4.420
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 3.534
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 5.253
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 5.373
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 4.386
233  Nuk je ti Oda 14 5.075
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 4.596
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 6.442
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 5.111
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 6.414
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 6.193
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 4.955
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 14.391
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 5.686
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 73.901
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 9.036
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 7.870
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 8.585
246  As po, as jo Poni 8 8.062
247  Muzikė popullore Populli 18 7.092
248  Toka jonė Postmoderna 7 4.238
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 6.193
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 5.519
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 6.073
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 6.260
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 4.284
254  Dikur Redon Makashi 9 5.245
255  Fiki dritat Remi 16 4.042
256  M'ka marrė malli Remi 15 30.211
257  Dil prej gotės sime Remi 12 5.149
258  Live Remi & Corona 4 4.693
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 6.295
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 8.035
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 8.201
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 4.909
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 4.608
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 5.277
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 5.673
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 4.421
267  Ante Rovena Dilo 12 8.550
268  Paraja Rovena Stefa 10 5.153
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 5.324
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 14.209
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 5.727
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 5.337
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 5.048
274  Fest 97 RTSH 1997 12 5.438
275  Fest 98 RTSH 1998 14 6.417
276  Fest 99 RTSH 1999 16 4.889
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 5.665
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 5.147
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 3.564
280  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 6.338
281  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 6.766
282  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 5.048
283  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 5.900
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 3.684
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 6.391
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 6.650
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 4.209
288  Do vi Selami Kolonja 14 5.044
289  Hitet Selami Kolonja 14 6.670
290  Sot... Selami Kolonja 12 4.264
291  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 6.049
292  Hitet Seleksioni 039 6 4.832
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 4.530
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 4.743
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 6.573
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 5.503
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 6.273
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 8.403
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 6.386
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 7.687
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 4.990
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 6.390
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 9.673
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 4.920
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 5.877
306  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 5.503
307  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 7.776
308  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 6.844
309  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 6.059
310  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 5.518
311  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 11.520
312  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 7.336
313  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 4.591
314  Lutem Sinan Vllasaliu 11 5.935
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 4.027
316  E vogėla Soni Malaj 10 4.318
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 4.395
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 7.927
319  Forever The Dreams 10 6.005
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 3.740
321  Ku je TNT 16 8.965
322  Pėrtej vehtes TNT 10 5.151
323  Shqip Top Albania Radio 14 7.647
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 6.355
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 7.360
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 6.645
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 5.044
328  Dukati Tung Tung 9 4.280
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 6.211
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 6.667
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 4.647
332  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 4.198
333  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 5.540
334  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 7.562
335  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 5.767
336  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 7.414
337  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 4.512
338  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 3.848
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 5.459
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 7.747
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 7.364
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 4.549
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 5.551
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 5.412
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 8.071
346  Pse WNC 9 5.019
347  Jeta shkon WSF 11 4.996
348  Fontana Zekirja Gashi 10 4.374
349  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 10.167
350  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 11.736
351  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.604

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 2.621.217 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.152.991 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja