Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mera Zymeri — Kur ka dasėm Shqiptaria    


Albume tė tjerė nga   •Mera Zymeri
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  3000 vjet Shqipėri mbi dhe  3000 vjet Shqipėri mbi dhe 257
2  Babi im nė mėrgim  Babi im nė mėrgim 303
3  Ē'faj ka syri qė s'ka gjumė  Ē'faj ka syri qė s'ka gjumė 178
4  Ē'ka ka zogu qė po qan  Ē'ka ka zogu qė po qan 216
5  Do tė vijė o syri i zi  Do tė vijė o syri i zi 85
6  Doruntina e Arbėrisė  Doruntina e Arbėrisė 92
7  Kur e shkruaj emrin Kosovė  Kur e shkruaj emrin Kosovė 74
8  Kur ka dasėm Shqiptaria  Kur ka dasėm Shqiptaria 225
9  Mbjellim gjakun nė dru e gur  Mbjellim gjakun nė dru e gur 71
10  Mė ka marr malli pėr ty Kosovė  Mė ka marr malli pėr ty Kosovė 130
11  Mijra vjet trolli Dardan  Mijra vjet trolli Dardan 75
12  Mos ma shkel ti abc-nė  Mos ma shkel ti abc-nė 79
13  O i miri i motrės  O i miri i motrės 147
14  O moj tokė e Skėnderbeut  O moj tokė e Skėnderbeut 143
15  Potpuri kėngėsh  Potpuri kėngėsh 186
16  Robėri mė s'durojmė  Robėri mė s'durojmė 85
17  Rrugės sė shotės do ecim  Rrugės sė shotės do ecim 114
18  Shtatė degėt e dardhės  Shtatė degėt e dardhės 127
19  Thirrjet e shqiponjės  Thirrjet e shqiponjės 106
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja