Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ardjan Trebicka — Dhe deti na ka zili    


Albume tė tjerė nga   •Ardjan Trebicka
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe deti na ka zili  Dhe deti na ka zili 2534
2  E humba zemrėn  E humba zemrėn 1521
3  E imja je  E imja je 1983
4  Lule lule macė macė  Lule lule macė macė 1753
5  O yll i bukur  O yll i bukur 2196
6  S'ma fal dashurinė  S'ma fal dashurinė 1716
7  Shpendurake  Shpendurake 1636
8  Tė fryn era nėn kėmishė  Tė fryn era nėn kėmishė 1909
9  Ti mė pėlqen  Ti mė pėlqen 2049
10  Trėndafile  Trėndafile 2068
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja