Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Grupi Erė e Tepelenės — Fryn veri mbi Tepelenė    


Albume tė tjerė nga   •Grupi Erė e Tepelenės
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Fryn veri mbi Tepelenė  Fryn veri mbi Tepelenė 863
2  Vishe fustan e nusėrisė  Vishe fustan e nusėrisė 676
3  Do t’mė mari malli  Do t’mė mari malli 641
4  Kur mė dhe ujė tė pija  Kur mė dhe ujė tė pija 542
5  Gonxhe trėndafil  Gonxhe trėndafil 529
6  Syri yt i bukur  Syri yt i bukur 519
7  Te rrapi nė Dervenė  Te rrapi nė Dervenė 495
8  Tundi tundi hajmalitė  Tundi tundi hajmalitė 470
9  Hajde hajde vashė  Hajde hajde vashė 414
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja