Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Antologjia Botėrore — Muzikė Shqiptare    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Emine  Emine 1003
2  Valle e vajzave  Valle e vajzave 795
3  Valle e Osman Takės  Valle e Osman Takės 678
4  Valle pogonishte  Valle pogonishte 634
5  Motra dhe vėllai  Motra dhe vėllai 511
6  Kėnga e bariut  Kėnga e bariut 497
7  Kaba me violin  Kaba me violin 421
8  Lonte beu me hankon  Lonte beu me hankon 386
9  Melodi e gajdexhiut  Melodi e gajdexhiut 378
10  Qerbela Kerbela  Qerbela Kerbela 373
11  Kaba me klarinet  Kaba me klarinet 363
12  Ajkuna qan Omerin  Ajkuna qan Omerin 333
13  Dallėndyshe e vogėl  Dallėndyshe e vogėl 312
14  Ēobankat  Ēobankat 287
15  Vajtim  Vajtim 250
16  Ezmerkė mė ishe  Ezmerkė mė ishe 230
17  Mallkim  Mallkim 207
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja