Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Artan Xhija — Autograf pėr ty    


Albume tė tjerė nga   •Artan Xhija
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Eja dhe njėherė  Eja dhe njėherė 1997
2  O shpirti im  O shpirti im 1750
3  U largove pa u ndjerė  U largove pa u ndjerė 1440
4  Njė aventurė e pėrjetuar  Njė aventurė e pėrjetuar 1373
5  O studente  O studente 1294
6  Miranda  Miranda 1281
7  Mė dėgjo  Mė dėgjo 1186
8  Njė autograf pėr ty  Njė autograf pėr ty 1143
9  Fjalėt na pengojnė  Fjalėt na pengojnė 1048
10  Imazh a fantazi  Imazh a fantazi 940
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja