Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ilirėt — Ilirėt    


Albume tė tjerė nga   •Ilirėt
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Oj Kosovė sa fort tė dua  Oj Kosovė sa fort tė dua 1861
2  Gurbetqari  Gurbetqari 1553
3  Sa e madhe ėshtė Shqipnia  Sa e madhe ėshtė Shqipnia 1535
4  Sa e sa vite  Sa e sa vite 1435
5  Nė tren pėr Pėrzeren  Nė tren pėr Pėrzeren 1269
6  Me tjetrin pranė mė kalonte  Me tjetrin pranė mė kalonte 1242
7  Kazanova  Kazanova 1120
8  Treni i fundit  Treni i fundit 1079
9  Malėsorja  Malėsorja 1022
10  Gajdexhiu  Gajdexhiu 1009
11  Ēiribi-ēiribu-ēiribamba  Ēiribi-ēiribu-ēiribamba 885
12  Zgjohu Kosovė  Zgjohu Kosovė 869
13  Ah Selvo oj Selvi  Ah Selvo oj Selvi 840
14  Stambolli kundėrmon  Stambolli kundėrmon 745
15  Kush ka bon  Kush ka bon 688
16  Kazablanka  Kazablanka 682
17  E para dhe e fundit  E para dhe e fundit 649
18  Tė mė zgjosh nga gjumi djalė  Tė mė zgjosh nga gjumi djalė 620
19  Heroi  Heroi 586
20  Oj tirani  Oj tirani 557
21  E pėrditshmja jonė  E pėrditshmja jonė 514
22  Nė mėnyrėn tėnde jeto  Nė mėnyrėn tėnde jeto 497
23  Ah Selvo oj Selvi  (remix)  Ah Selvo oj Selvi (remix) 472
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja