Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elda Shabani — Ke diēka qė mė pėlqen    


Albume tė tjerė nga   •Elda Shabani
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Hajde luajna pak  Hajde luajna pak 771
2  Ke diēka qė mė pėlqen  Ke diēka qė mė pėlqen 686
3  O mor Ēun mos luaj me zjermin  O mor Ēun mos luaj me zjermin 510
4  Mė mirė beqare se sa e martuar  Mė mirė beqare se sa e martuar 453
5  Dashuria dhe zhgėnjimi  Dashuria dhe zhgėnjimi 445
6  Sa tė desha  Sa tė desha 421
7  Eja i dashur ti  Eja i dashur ti 418
8  Pėr njė fjalė shpirtin do tres  Pėr njė fjalė shpirtin do tres 356
9  Si nė parasjė  Si nė parasjė 303
10  Mė beso  Mė beso 289
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja