Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Ah sikur tė vije    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Hoxha
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah sikur tė vija  Ah sikur tė vija 1049
2  Rina Rina  Rina Rina 942
3  Eja eja ti  Eja eja ti 762
4  Sonte kemi dasėm  Sonte kemi dasėm 706
5  Oh kjo zemėr  Oh kjo zemėr 636
6  Porsi flutur mė afrohesh  Porsi flutur mė afrohesh 629
7  Po tė pres akoma  Po tė pres akoma 592
8  Ti je yll dhe perėndeshė  Ti je yll dhe perėndeshė 564
9  A e di  A e di 518
10  Vogėlushe bukuroshe  Vogėlushe bukuroshe 515
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja