Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Dashuria dallg dhe djell    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Hoxha
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mė shikon me buz nė gaz  Mė shikon me buz nė gaz 1947
2  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini 1176
3  Dasma Tironse  Dasma Tironse 1062
4  Dashuria dallg dhe djell  Dashuria dallg dhe djell 899
5  Unė pa ty jetoj kot  Unė pa ty jetoj kot 833
6  Kėng pėr Ēerēiz Topullin  Kėng pėr Ēerēiz Topullin 757
7  Gėrvish nė Zemėr  Gėrvish nė Zemėr 746
8  Veē tre dit do zgjas ēudia  Veē tre dit do zgjas ēudia 730
9  Potpuri e Shqipėris sė mesme  Potpuri e Shqipėris sė mesme 713
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja