Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    


Albume tė tjerė nga   •Vaēe Zela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2054
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1647
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1382
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1276
5  Esperanca  Esperanca 1242
6  Lėmza  Lėmza 1181
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1108
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1040
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 954
10  Natėn vonė  Natėn vonė 887
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 824
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 788
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 759
14  Mesnatė  Mesnatė 723
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja