Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Kėnga ime    


Albume tė tjerė nga   •Vaēe Zela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Malli pėr Mėmėdhenė  Malli pėr Mėmėdhenė 1162
2  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime 941
3  Kėngėt e popullit tim  Kėngėt e popullit tim 877
4  Gjyshja  Gjyshja 842
5  E dua vendin tim  E dua vendin tim 712
6  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 667
7  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 636
8  Lemza  Lemza 579
9  Fėmija i parė  Fėmija i parė 529
10  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 522
11  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 494
12  Natėn vonė  Natėn vonė 448
13  Mesnatė  Mesnatė 426
14  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 410
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja