Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kėngėt e Shekullit — 100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7    


Albume tė tjerė nga   •Aleksandėr Gjoka   •Alma Bektashi   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Kėngėt e Shekullit   •Kujtim Prodani   •Rovena Dilo   •Saimir Braho   •Sidrit Bejleri   •Vikena Kamenica
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Lule bore  Lule bore - Aleksandėr Gjoka 2142
2  Kolazh  Kolazh - Agim Kraja 1845
3  Grurė dhe kėngė  Grurė dhe kėngė - Eranda Libohova 1696
4  Serenatė pėr nusen  Serenatė pėr nusen - Vikena Kamenica 1540
5  Dhuratė pėr ditėlindjen  Dhuratė pėr ditėlindjen - Irma Libohova 1376
6  Dashuria jonė  Dashuria jonė - Jonida Maliqi 1244
7  Vajzė moj, lule moj  Vajzė moj, lule moj - Rovena Dilo 1187
8  Interesant  Interesant - Kujtim Prodani 1127
9  Natėn vonė  Natėn vonė - Sidrit Bejleri 1099
10  O moj shamishpalosura  O moj shamishpalosura - Alma Bektashi 1009
11  Nė duart e nėnės  Nė duart e nėnės - Saimir Braho 988
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja