Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3215
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2657
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2565
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2335
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2277
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2129
7  Intimitet  Intimitet 2039
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1988
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1788
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1679
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1621
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1532
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja