Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Artan Xhija — Autograf pėr ty    


Albume tė tjerė nga   •Artan Xhija
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Eja dhe njėherė  Eja dhe njėherė 1993
2  O shpirti im  O shpirti im 1746
3  U largove pa u ndjerė  U largove pa u ndjerė 1437
4  Njė aventurė e pėrjetuar  Njė aventurė e pėrjetuar 1370
5  O studente  O studente 1291
6  Miranda  Miranda 1279
7  Mė dėgjo  Mė dėgjo 1185
8  Njė autograf pėr ty  Njė autograf pėr ty 1142
9  Fjalėt na pengojnė  Fjalėt na pengojnė 1047
10  Imazh a fantazi  Imazh a fantazi 939
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja