Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Gena — Ēdo njeri ka njė mister    


Albume tė tjerė nga   •Gena
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mos u largo  Mos u largo 1508
2  Gjimnazistja  Gjimnazistja 1217
3  Mos ma pi rakinė se kam dashurinė  Mos ma pi rakinė se kam dashurinė 1110
4  Kompleksi fukara  Kompleksi fukara 982
5  Unė jam djall dhe dreq  Unė jam djall dhe dreq 849
6  Si dy zogj ne fluturuam  Si dy zogj ne fluturuam 774
7  Ēdo njeri ka njė mister  Ēdo njeri ka njė mister 724
8  Sonte nė mė do  Sonte nė mė do 702
9  Xheloze  Xheloze 664
10  Kthemi ato premtime  Kthemi ato premtime 628
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja