Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mihallaq Andrea — Kėngė Korēare    


Albume tė tjerė nga   •Mihallaq Andrea
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime 2119
2  Nė kinema  Nė kinema 1659
3  Eja o ėngjėll mė pėrqafo  Eja o ėngjėll mė pėrqafo 1568
4  Margarita  Margarita 1534
5  Sa bukur tė kėndosh  Sa bukur tė kėndosh 1395
6  Kur nata Korēėn e mbulon  Kur nata Korēėn e mbulon 1319
7  Korēarja  Korēarja 1238
8  Fatkeqėsia  Fatkeqėsia 1153
9  Birra Korēa  Birra Korēa 1140
10  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 1083
11  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh 1029
12  Kur ishim qė tė dy fėmijė  Kur ishim qė tė dy fėmijė 948
13  Si shkojnė e ikin ėndėrrat  Si shkojnė e ikin ėndėrrat 875
14  Eja eja nė krahėt e mi  Eja eja nė krahėt e mi 844
15  Hapat e mia  Hapat e mia 754
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja