Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ansambli i Tiranės — Kėngė dhe valle    


Albume tė tjerė nga   •Ansambli i Tiranės
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Valle me potpuri Tirane  Valle me potpuri Tirane 1763
2  Intrumentale me motive Tirane  Intrumentale me motive Tirane 1388
3  S’paske pas njė pikė mėshirė  S’paske pas njė pikė mėshirė 1140
4  E para ėshtė nėna  E para ėshtė nėna 1037
5  Valle Gorashe Korēare  Valle Gorashe Korēare 911
6  A kanė ujė ato burime  A kanė ujė ato burime 829
7  Kaba Korēare  Kaba Korēare 776
8  Do marr ēiften  Do marr ēiften 728
9  Binte shiu pika-pika  Binte shiu pika-pika 693
10  Kaba Prespane  Kaba Prespane 672
11  Moj e bukura More  Moj e bukura More 650
12  Viktori  Viktori 564
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja