Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mihallaq Andrea — Kėngė Korēare    


Albume tė tjerė nga   •Mihallaq Andrea
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime 2123
2  Nė kinema  Nė kinema 1661
3  Eja o ėngjėll mė pėrqafo  Eja o ėngjėll mė pėrqafo 1570
4  Margarita  Margarita 1536
5  Sa bukur tė kėndosh  Sa bukur tė kėndosh 1397
6  Kur nata Korēėn e mbulon  Kur nata Korēėn e mbulon 1321
7  Korēarja  Korēarja 1240
8  Fatkeqėsia  Fatkeqėsia 1155
9  Birra Korēa  Birra Korēa 1142
10  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 1085
11  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh 1031
12  Kur ishim qė tė dy fėmijė  Kur ishim qė tė dy fėmijė 950
13  Si shkojnė e ikin ėndėrrat  Si shkojnė e ikin ėndėrrat 877
14  Eja eja nė krahėt e mi  Eja eja nė krahėt e mi 846
15  Hapat e mia  Hapat e mia 756
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja