Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mihallaq Andrea — Kėngė Korēare    


Albume tė tjerė nga   •Mihallaq Andrea
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime 2129
2  Nė kinema  Nė kinema 1667
3  Eja o ėngjėll mė pėrqafo  Eja o ėngjėll mė pėrqafo 1576
4  Margarita  Margarita 1542
5  Sa bukur tė kėndosh  Sa bukur tė kėndosh 1403
6  Kur nata Korēėn e mbulon  Kur nata Korēėn e mbulon 1327
7  Korēarja  Korēarja 1246
8  Fatkeqėsia  Fatkeqėsia 1161
9  Birra Korēa  Birra Korēa 1148
10  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 1090
11  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh 1036
12  Kur ishim qė tė dy fėmijė  Kur ishim qė tė dy fėmijė 955
13  Si shkojnė e ikin ėndėrrat  Si shkojnė e ikin ėndėrrat 881
14  Eja eja nė krahėt e mi  Eja eja nė krahėt e mi 850
15  Hapat e mia  Hapat e mia 760
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja