Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ema Qazimi — Trėndelinė dhe kėngė    


Albume tė tjerė nga   •Ema Qazimi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Trėndelinė e kėngė  Trėndelinė e kėngė 1019
2  Baballarėt  Baballarėt 749
3  Kėputa njė gjethė dafine  Kėputa njė gjethė dafine 728
4  Marinari  Marinari 620
5  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin 590
6  Pėr ty ēelin mijėra agime  Pėr ty ēelin mijėra agime 552
7  Gol bukur gol  Gol bukur gol 538
8  Dashuria jonė  Dashuria jonė 494
9  Zemėrzjarrta moj  Zemėrzjarrta moj 483
10  Kur ēelin bozhuret  Kur ēelin bozhuret 465
11  Tė dua  o jetė  Tė dua o jetė 444
12  Ēobani  Ēobani 437
13  Pranvera vjen e gjen Pranverė  Pranvera vjen e gjen Pranverė 392
14  Ne Vajzat  Ne Vajzat 361
15  Ti o shpirt qė mban njė bote  Ti o shpirt qė mban njė bote 350
16  Ditėlindja dhe deti  Ditėlindja dhe deti 333
17  Lidhur nė njė besė  Lidhur nė njė besė 304
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja