Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mahmut Ferati — Nusja Jonė    


Albume tė tjerė nga   •Mahmut Ferati
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Tash ėshtė vonė  Tash ėshtė vonė 2338
2  I miri dhe i keqi  I miri dhe i keqi 1778
3  Ku pik loti ka dashni  Ku pik loti ka dashni 1664
4  Nusja jonė  Nusja jonė 1463
5  Ylli im nuk ndizet ma  Ylli im nuk ndizet ma 1268
6  Maturantėve  Maturantėve 1195
7  Kėngė pėr Ise Kastratin  Kėngė pėr Ise Kastratin 1119
8  M’ka falė Zoti pėr kėtė ditė  M’ka falė Zoti pėr kėtė ditė 1107
9  Ndoshta isha pak e re  Ndoshta isha pak e re 978
10  Kėngė pėr Rrahim Beqirin  Kėngė pėr Rrahim Beqirin 889
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja