Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3216
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2658
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2566
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2336
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2278
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2130
7  Intimitet  Intimitet 2040
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1989
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1789
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1680
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1622
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1533
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja