Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Motrat Mustafa — Tė kam motėr ty dhe kėngėn    


Albume tė tjerė nga   •Motrat Mustafa
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'ke ti ēikė qė po qan  Ē'ke ti ēikė qė po qan 1571
2  Kėngė dasmash  Kėngė dasmash 1325
3  O gurbet i zi  O gurbet i zi 1282
4  Kush ėshtė ai  Kush ėshtė ai 1109
5  Tė kam motėr ty dhe kėngėn  Tė kam motėr ty dhe kėngėn 1016
6  Syrin a ma fal  Syrin a ma fal 973
7  Mė kaloi dita  Mė kaloi dita 918
8  Rritu goc e vogėl  Rritu goc e vogėl 781
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja