Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Hanė Nikprelaj & Shaqir Cėrvadiku & Shkurte Fejza — Kėngė nga zemra    


Albume tė tjerė nga   •Hanė Nikprelaj   •Shaqir Cėrvadiku   •Shkurte Fejza
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēohu djelmni  Ēohu djelmni 2145
2  Pyet Kosova  Pyet Kosova 1813
3  Nėnat Shqiptare  Nėnat Shqiptare 1636
4  E kam emrin Kosovar  E kam emrin Kosovar 1186
5  Mėmėdhe sa shumė tė dua  Mėmėdhe sa shumė tė dua 952
6  Malli djeg pėr Mėmėdhenė  Malli djeg pėr Mėmėdhenė 887
7  Krushqit e Dardanisė  Krushqit e Dardanisė 801
8  Jam e bija e Kosovės  Jam e bija e Kosovės 790
9  Jabanxhi  Jabanxhi 679
10  Rrezja e parė  Rrezja e parė 604
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja