Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Gjurmėt — Hitet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1   O bo bo   O bo bo 479
2  Ai kujtim  Ai kujtim 311
3  Era  Era 232
4  Hapi sytė e zi  Hapi sytė e zi 349
5  Hero i qytetit pa lumė  Hero i qytetit pa lumė 270
6  Le tė bėhet ferr  Le tė bėhet ferr 241
7  Mendo ēdo gjė merr fund pa ty  Mendo ēdo gjė merr fund pa ty 243
8  Mikrofoni  Mikrofoni 174
9  Ndonjė gjurmė duhet lėnė  Ndonjė gjurmė duhet lėnė 273
10  Nė tren pėr Pėrzeren  Nė tren pėr Pėrzeren 739
11  Nėn rogoz  Nėn rogoz 199
12  Njeriu dhe kulla  Njeriu dhe kulla 187
13  O moj  O moj 432
14  Po tė jemi vashė ne tė dy  Po tė jemi vashė ne tė dy 614
15  Sa herė tė shikoj nė sy  Sa herė tė shikoj nė sy 405
16  Tė gjitha rrugėt ēojnė nė Prishtinė  Tė gjitha rrugėt ēojnė nė Prishtinė 548
17  Tė shtrirė mbi kanape  Tė shtrirė mbi kanape 375
18  Tė vallėzojmė  Tė vallėzojmė 208
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja