Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mihallaq Andrea — Kėngė Korēare    


Albume tė tjerė nga   •Mihallaq Andrea
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime 2126
2  Nė kinema  Nė kinema 1664
3  Eja o ėngjėll mė pėrqafo  Eja o ėngjėll mė pėrqafo 1573
4  Margarita  Margarita 1539
5  Sa bukur tė kėndosh  Sa bukur tė kėndosh 1400
6  Kur nata Korēėn e mbulon  Kur nata Korēėn e mbulon 1324
7  Korēarja  Korēarja 1243
8  Fatkeqėsia  Fatkeqėsia 1158
9  Birra Korēa  Birra Korēa 1145
10  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 1087
11  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh 1033
12  Kur ishim qė tė dy fėmijė  Kur ishim qė tė dy fėmijė 952
13  Si shkojnė e ikin ėndėrrat  Si shkojnė e ikin ėndėrrat 879
14  Eja eja nė krahėt e mi  Eja eja nė krahėt e mi 848
15  Hapat e mia  Hapat e mia 758
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja